Stylový černý kulečník přesně pro váš domov nebo vaši klubovnu! Tělo je kompletně předmontované, Vy budete muset pouze připevnit nohy a můžete začít hrát!

Kulečníkové stoly jsou stále oblíbenější formou zábavy, která dokáže nadchnout jak mladé, tak i lidi v letech. Možná si i vy tu a tam zajdete s pár přáteli či rodinou do oblíbeného podniku zahrát několik kulečníkových mačů, ale ještě vás nikdy nenapadlo zapřemýšlet nad tím, že byste si soukromý kulečník pořídili i domů. Není to škoda?

Mít doma svůj vlastní kulečník rozhodně má něco do sebe. V první řadě již nebudete muset čekat ve frontě, než hráči před vámi dokončí svou hru. Bodem k dobru je jistě i skutečnost, že na svou hru budete mít dostatek času a především klidu, kdy vás nebudou rušit další návštěvníci podniku. Do třetice nutno zmínit, že kulečník hravě rozproudí jakoukoli zábavu a jestliže jsou u vás nejrůznější rodinné či přátelské akce na denním pořádku, nebudete se muset strachovat, že by se vaši hosté nudili.

Tento kulečník určený na populární pool biliard vás zaujme nejen svým vzhledem, ale i kvalitním a bytelný provedením a samozřejmě i pozitivními vlastnostmi, kterými se hrdě pyšní. V první řadě je to vysoká stabilita, díky které bude vaše hra komfortní, a nebudete se muset bát, že se stůl jakýmkoli způsobem pohne z místa.

Do karet tohoto modelu hrají i výškově nastavitelné nohy, se kterými nejenže snadno vyřešíte nerovnosti terénu, kam stůl umístíte, ale zároveň budete moci výšku hrací plochy přizpůsobit všem hráčům. V přední straně stolu se nachází centrální vracení koulí – to vám dává jistotu pohodlné a ničím nerušené hry, aniž byste byli nuceni po každé hře lovit koule po všech rozích.

Součástí balení jsou i kartáče, které plátno stolu bezpečně zbaví veškerých nečistot, aniž by došlo k jeho poškození.

Technické údaje

  • Rozměr stolu: 214 cm x 122 cm x 82 cm
  • Rozměr hrací plochy: 188 cm x 96 cm
  • Velikost kulečníku: 7ft
  • Materiál: MDF s korpusem z černého PVC, pochromované koncovky nohou a rohy
  • Tloušťka hracího pole: 15 mm
  • Hmotnost: cca 114 kg

Naše hodnocení

Cena
Kvalita zpracování
Praktičnost
Celkové hodnocení
Libí se vám tento kulečníkový stůl? Získejte jej výhodně zde