Kulečníkový stůl má nastavitelné nohy, díky kterým je možné hrát i na nerovné podlaze. Otvor pro centrální vracení koulí je umístěn v přední straně stolu.

Jestliže patříte mezi zaryté nadšence tohoto druhu sportu a rádi si tu a tam s pár přáteli zajdete zahrát, pak jste určitě někdy přemýšleli nad tím, jaké by to bylo mít doma vlastní kulečníkový stůl. Mít možnost zahrát si kdykoli budete mít chuť a to bez nutnosti za to platit či čekat, až dohrají lidé před vámi, je k nezaplacení!

Kulečníkový stůl, který je určený na stále oblíbenější pool biliard, vás zaujme nejen svým vzhledem, ale i spoustou pozitivních vlastností, které vám může nabídnout. V první řadě nutno zmínit vysokou stabilitu, která se postará o ničím nerušenou a pohodlnou hru. Nebudete se tak muset strachovat stůl plně využívat k jednotlivým šťouchům. Do karet tohoto modelu hrají i výškově nastavitelné nohy. Ty vám dávají možnost přizpůsobit výšku hrací desky každému hráči, aby jeho hra mohla být plnohodnotná.

Aby byla vaše hra co možná nejpohodlnější, je stůl vybaven centrálním vracením koulí. Díky tomu nebudete muset složitě koule lovit po všech rozích stolu a vaše hra tak nebude muset mít nepříjemné přestávky. Dobrou zprávou je, že se tento model vyznačuje i prakticky bezproblémovou údržbou – korpus stolu můžete snadno otřít vlhkým hadříkem a plátno zamést kartáčem.

Technické údaje

  • Rozměr stolu: 214 cm x 122 cm x 82 cm
  • Rozměr hracího pole: 188 cm x 96 cm
  • Velikost kulečníku: 7ft
  • Materiál: MDF s korpusem z PVC s černým dekorem, pochromované koncovky nohou a rohy
  • Materiál tkaniny: nylex 280 g
  • Tloušťka hracího pole: 15 mm
  • Hmotnost: cca 114 kg

Naše hodnocení

Cena
Kvalita zpracování
Praktičnost
Celkové hodnocení
Libí se vám tento kulečníkový stůl? Získejte jej výhodně zde