Kulečník vhodný do domácí herny, navíc s novým designem, který osvěží Váš domov.

Důvodů, proč mít doma vlastní kulečníkový stůl, je celá řada a každý si dokáže najít minimálně jeden, pro který tak učiní. Jestliže je vám tato hra známá a čas od času si s přáteli zajdete do oblíbeného podniku zahrát, pak rozhodně není nad čím váhat. Kulečníkový stůl vnese do vašeho života zábavu, příjemné odreagování i ideální možnost, jak si zdravě zasoutěžit s rodinou či přáteli!

Kulečníkový stůl 7 ft se stane nedomyslitelnou součástí vašich rodinných akcí či oslav s přáteli. Pro své elegantní provedení si zaručeně získá své čestné místo kdekoli u vás doma, ať už to bude v obývacím pokoji či na chatě ve sklepě. Nezáleží ani tak na místu, kam si jej pro hru postavíte, jako spíše o příjemnou atmosféru, kterou s ním vytvoříte.

Tento model se pyšní vysokou stabilitou, která vám dává jistotu, že se během zápalu hry nemusíte kontrolovat, zda jste se o tělu kulečníkového stolu neopřeli příliš silně. Zelený potah představuje jakousi klasiku, kterou si většina lidí vybaví při pomyšlení na kulečníkové stoly. Tělo je vyrobené v příjemném dekoru dřeva z odolné MDF desky.

Dobrou zprávou je, že je stůl vybaven centrálním vracením koulí, což vám umožní hrát plynule a bez jakéhokoli rušení. Nebudete tak muset jednotlivé koule lovit ve všech rozích a vaše hra tak bude moci pokračovat do nekonečna.

Součástí balení jsou i kartáče, které plátno stolu bezpečně zbaví veškerých nečistot, aniž by došlo k jeho poškození.

Technické údaje

  • Rozměr stolu: 214 cm x 122 cm x 82 cm
  • Rozměr hracího pole: 188 cm x 96 cm
  • Velikost kulečníku: 7ft
  • Materiál: MDF s korpusem z PVC s dřevěným dekorem, pochromované koncovky nohou a rohy
  • Materiál tkaniny: nylex 280 g
  • Tloušťka hracího pole: 15 mm
  • Hmotnost: cca 114 kg

Naše hodnocení

Cena
Kvalita zpracování
Praktičnost
Celkové hodnocení
Libí se vám tento kulečníkový stůl? Získejte jej výhodně zde