Profesionální kulečníkový stůl špičkové kvality. Krásný a luxusní design.

Zahrajete si čas od času kulečník společně s rodinou či přáteli? Najdete si tu a tam chvilku, abyste si zašli do oblíbeného podniku a trochu se odreagovali? A nepřemýšleli jste nad tím, že byste si kulečník pořídili domů nebo třeba na chatu?

Mít svůj vlastní kulečníkový stůl není na škodu a tento kousek doslova vybízí k tomu, abyste si jej pořídili. Již na první pohled láká na své elegantní provedení – tmavé tělo a příjemně modré plátno vytvoří pro vaši hru tu správnou atmosféru.

Třešničkou na dortu tohoto hnědo-modrého modelu jsou výškově nastavitelné nohy. Ty vám dávají možnost hravě vyřešit nerovnosti terénu, na který se kulečníkový stůl rozhodnete postavit a zároveň i přizpůsobit výšku hrací desky každému z hráčů, aby jeho hra byla co možná nejpohodlnější. Když už je řeč o pohodlné hře pak jistě oceníte centrální vracení koulí. Díky tomu nebudete muset po každé hře lovit koule po rozích kulečníkového stolu – jen je pohodlně vyjmete v přední straně stolu a použijete pro další mač.

Další dobrou zprávou je bezproblémová údržba kulečníkového stolu. Určitě vás potěší, že jej lze udržovat velice snadno – korpus stačí otřít pomocí vlhkého hadříku a vodou, kterou můžete zředit s pár kapkami saponátu, a plátno stačí zamést kartáčem.

Technické údaje

  • Celkové rorměry: 244 x 132 x 82 cm
  • Materiál: MDF, PVC 18 mm, chrom
  • Barva: modrá
  • Hmotnost: 145 kg

Naše hodnocení

Cena
Kvalita zpracování
Praktičnost
Celkové hodnocení
Libí se vám tento kulečníkový stůl? Získejte jej výhodně zde