Kulečníkový stůl s vysokou stabilitou, dřevěným dekorem a červeným potahem.

Pryč jsou časy, kdy byly kulečníkové stoly výsadou podniků a restaurací, kde jste si sice mohli zahrát, ale mnohdy jste museli čekat, než hráči před vámi stůl uvolní. Nemluvě o poplatcích spojených s půjčením tág a kulečníkových koulí, které se mnohdy šplhají v nekřesťansky vysoké částky. Mnohem lepší je pořídit si prvotřídní kulečníkový stůl domů – žádné fronty, žádné čekání, žádné placení!

Největší předností tohoto kulečníkového stolu, který je určený na oblíbený pool biliard, je bezesporu jeho vysoká stabilita. Díky té se nebudete muset během hry kontrolovat, zda se o stůl příliš neopíráte a nebudete se tak muset bát, že by se stůl pod vaší váhou podlomil jako domeček z karet. Do karet tohoto modelu hrají i výškově nastavitelné nohy, díky kterým nejenže hravě vyřešíte nerovnosti terénu, ale zároveň přizpůsobíte výšku hrací desky každému z hráčů.

Nesmíme zapomenout zmínit centrální vracení koulí. Vzhledem k tomu, že se odehrané koule vše poslušně vrátí do přední strany stolu, kde je na ně vyhrazený prostor, tak vaše hra nebude přerušena pro lovení koulí po všech stranách stolu. Každý zápas tak bude komfortní a bude probíhat hladce.

Určitě vám udělá radost skutečnost, že údržba kulečníkového stolu je bezproblémová. Nečekejte žádnou složitou péči či ošetření pomocí drahých přípravků. Na očištění korpusu si bohatě vystačíte s mokrým hadříkem a vodou s trochou saponátu a na plátno použijte kartáč.

Technické údaje

  • Rozměr stolu: 244 cm x 132 cm x 82 cm
  • Velikost kulečníku: 8ft
  • Materiál: MDF s korpusem z PVC s dřevěným dekorem, pochromované koncovky nohou a rohy
  • Materiál tkaniny: nylex 280 g
  • Tloušťka hracího pole: 18 mm

Naše hodnocení

Cena
Kvalita zpracování
Praktičnost
Celkové hodnocení
Libí se vám tento kulečníkový stůl? Získejte jej výhodně zde