Kulečník vhodný do domácí herny, navíc s novým designem, který osvěží Váš domov.

Jestliže i vy patříte mezi nadšence kulečníku a čas od času si s pár přáteli zajdete do oblíbené hospůdky na pár hodin zahrát, pak jsou následující řádky určené právě vám. Mít doma vlastní kulečníkový stůl, který bude jen váš a na který nebudete muset čekat ve frontě – to rozhodně má něco do sebe. A tento kousek již na první pohled hrdě vybízí k tomu, abyste si jej koupili a užili si chvilky ničím nerušeného hraní!

Tento kulečníkový stůl je určený na stále oblíbenější pool biliard. Jeho největší předností je bezesporu vysoká stabilita, která se postará o pohodlnou hru. Nebudete se tak muset strachovat, že byste se během provádění jednotlivých šťouchů o stůl více opřeli a on se vám následně složil jako domeček z karet. Další výbornou vlastností jsou výškově nastavitelné nohy. Ty vám dávají jistotu snadného vyrovnání terénu, na který se rozhodnete kulečníkový stůl umístit a zároveň tak budete moci výšku hrací desky přizpůsobit každému z hráčů. Hra tak bude pro všechny příjemná a plnohodnotná.

Bodem k dobru je i centrální vracení koulí. Tuto skutečnost určitě oceníte, protože tak nebudete nuceni po každé hře lovit koule po všech rozích kulečníkového stolu. Koule se vám po odehrání do díry samy vrátí do přední strany stolu, kde budou připraveny pro použití pro další hru.

Na závěr nutno zmínit bezproblémovou údržbu. Korpus stolu můžete otřít vlhkým hadříkem a plátno lze jednoduše zamést pomocí kartáče, který jej zbaví nečistot a zároveň nijak nepoškodí.

Technické údaje

  • Rozměr stolu: 244 cm x 132 cm x 82 cm
  • Velikost kulečníku: 8ft
  • Materiál: MDF s korpusem z PVC s dřevěným dekorem, pochromované koncovky nohou a rohy
  • Materiál tkaniny: nylex 280 g
  • Tloušťka hracího pole: 18 mm
  • Hmotnost: cca 145 kg

Naše hodnocení

Cena
Kvalita zpracování
Praktičnost
Celkové hodnocení
Libí se vám tento kulečníkový stůl? Získejte jej výhodně zde